قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

کاربر گرامی
لطفا قوانین استفاده از این تارنما (وب‌سایت) را بدقت مطالعه نمایید.  شروع استفاده شما از این وب‌‌سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.

 1. وب‌‌سایت هوراند، یک وب‌‌سایت تخصصی فروش محصولات الکترونیکی صوت است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.
 2. وب‌سایت horand.com یک وب‌سایت اطلاع رسانی و فروشگاهی به زبان فارسی است.
 3. شما توافق می کنید که اعتماد شما برای استفاده از اطلاعات و خدمات موجود در این سایت با مسئولیت و پذیرش ریسک از جانب خودتان است. حتی اگر قبلا در مورد امکان بروز چنین مشکلاتی توصیه هایی شده باشد.
 4. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.
 5. لینک یا آدرس وب‌سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. این وب‌سایت مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.
 6. کاربران می‌توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی ما (info@horand.com)، شکایات خود را نسبت به مطالب منتشره به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب‌سایت اعلام کنند.
 7. مدیران و هماهنگ کننده های وب‌سایت موظف هستند در مدت حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم ،نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند.
 8. در صورتی که مدیریت وب‌سایت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد.
 9. در صورتی که مدیریت وب‌سایت شکایت وارده را صحیح بداند، با ارسال اخطار به شخص خاطی، دسترسی او  را  به  صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد.
 10. مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این سایت صرفا رسالت اطلاع رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.
 11. مسئولیت مطالب منتشر شده در بخش مقالات به عهده نویسنده بوده و اگرچه مدیریت سایت حق بررسی، حذف و یا ویرایش مطالب را برای خود محفوظ می‌دارد ولی تمامی تبعات حقوقی نوشته به عهده صاحب آن است.
 12. مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد.  همچنین مطالبی که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی دارای بار حقوقی باشد، ویرایش خواهد شد.