کاربری

اتاق‌های کنفرانس


سیستم کنفرانس شامل مجموعه‌ای از تجهیزات صوتی-روشنایی و تصویری هست که باعث می‌شود کیفیت برگزاری جلسات و رضایت سخنرانان و مدعوین تأمین شود تأمین کیفیت سیستم مستلزم رعایت یکسریاصول زیر ساختی، استانداردها و ویژگی هاست.
ایجاد سالن‌های همایش یکی از نیازهای عمده در محیط‌های فرهنگی و هنری امروزه می باشد و از طرفی با توجه به حضور چندین ساعته در این سالن‌ها و بهبود شرایط محیطی فضای سالن بسیار مهم کرده و این شرایط را می‌توان در اموری از قبیل کیفیت هوا، کنترل دما، کنترل نور و روشنایی، راحتی صندلی و سیستم‌های صوتی و تصویری فراهم نمود.
صنایع الکترونیک افشار ضمن رعایت اصول مهندسی مبادرت به تولید مدل های مختلف از میکروفن های کنفرانس مانند: ۱۵۰، ۴۵۰، ۵۵۰ و خاتم نموده و در صدد تکمیل و به روز رسانی این نوع سیستم می باشد علاوه بر این مجموعه ای از میکروفن ها، تجهیزات جانبی از جمله بلندگوهای (۲۰ وات اهمی هوراند، sma اهمی و ۲۱۸ نود درجه)، میکروفن های بیسیم و با سیم، سیستم ضبط و پخش ( یو اس بی رکوردر، دی وی دی رکوردر)، پاور کمکی جهت افزایش تعداد میکروفن ها و آمپلی فایرها برای نصب بلند گوهای اضافی برای بالا بردن توان سیستم را می توان نام برد.

null

null

سیستم کنفرانس

سیستم کنفرانس یک به چهل فرمانداری شمیرانات

null

سیستم میکروفن کنفرانس

سیستم میکروفن کنفرانس با قاب خاتم و صوت شهرداری ناحیه ۶ منطقه

دفترهای اداری و مطب‌های پزشکی

طراحی خوب و اجرای مناسب سیستم صوت، تصویر و روشنایی باید ویژگی‌های خاص خود را داشته باشد که این امر انتخاب یک گروه مجرب را از فرد غیرمتخصص متمایز می‌سازد.

طراحی پروژه با توجه به فضای یک گالری، کافی شاپ و رستوران از هم متفاوت بوده و از فاکتورهای خاصی برخوردار است و حتماً باید آن‌ها را مدنظر قرارداد.

null

null

null

پیام‌رسانی و صوت عمومی
هر فضایی با توجه به ابعاد، شکل، فرم و مصالح بکار رفته در آن از آکوستیک منحصربه‌فرد برخوردار است و باید در طراحی سیستم موردتوجه قرار گیرد.
در نظر گرفتن نیازهای هر پروژه با توجه به کاربری خود در نظر گرفته می‌شود. استفاده از سیستم پیام‌رسانی و یا پیجینگ در بسیاری از مراکز دولتی، بیمارستان‌ها، پارک‌ها، هتل‌ها، فضاهای اداری، مجتمع تجاری مراکز خرید و سالن‌های ورزشی جزء لاینفک این‌گونه اماکن می‌باشد
.

null

null

null

مساجد، امام‌ زاده‌ها، حسینیه‌ها و هیئت‌های عزاداری

در مساجد معمولاً اکو (طنین) حائز اهمیت می‌باشد و این ویژگی ارتباط مستقیمی باگنبد مسجد دارد. سیستم سهمی‌وار گنبد باعث فوکوس کردن صدا می‌گردد. امواج صوتی با سطح درون گنبد برخورد کرده و به سمت کانون و مرکز آن همگرا می‌گردد. البته بسته به انحنای گنبد و نوع مصالح متفاوت است. گنبدها می‌توانند در جهت اکو طراحی گردند و باعث به تأخیر انداختن آن و درواقع مانع از رخ دادن آن گردد؛ و یا با استفاده از مصالح نامناسب به‌شدت آن را تقویت کنند. همه‌ی مواردفوق الذکر با استفاده از مشاوره و طراحی مناسب قابل کنترل و اجرا خواهد بود.

null

null

null

دانشگاه ها، مدارس و سایر مراکز آموزشی
برخورداری از دانش فنی و همچنین مشتریان وفادار از مهم‌ترین عوامل کسب‌وکار می‌باشد. استفاده از تجهیزات ارتباطی مناسب باقابلیت‌های بسیار انعطاف‌پذیر در مراکز آموزشی که خود درصدد کسب علوم و فن‌آوری‌های روز و موضوعات مختلف علم و دانش هستند از نقاط قوت این واحد می‌باشد.

null

null

null

رستوران، کافی‌شاپ‌ها و هتل‌ها
دارا بودن تجربه و دانش مهندسی درزمینهٔ ی سیستم‌های صوتی و روشنایی و همچنین نیاز ساختمان‌ها و فضاهای مدرن و جدید در حال احداث در ایران ما را بر آن داشت تا درصدد تأمین نیازها و مایحتاج عصر حاضر در این زمینه باشیم.

null

null

null

فضاهای باز، عمومی و سالن‌ها
در فضای باز و عمومی نیاز به سیستم تقویت صدا می‌باشد که قدرت لازم برای شنیده شدن صوت و موسیقی فراهم گردد. انتخاب و چیدمان تجهیزات صوتی برای اجرای برنامه، بسیار دشوار خواهد بود ارائه گستره‌ی فرکانسی مناسب و سطح صدای لازم جهت صوت توسط تجهیزات حرفه‌ای امکان‌پذیر است و نیاز به دانش و تجربه‌ی فراوان خواهد داشت.

null

null

null

سالن‌های آمفی‌تئاتر و اجتماعات

این واحد با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب توانایی مشاوره، طراحی و اجرای معماری داخلی و تجهیز فضاهای فرهنگی، هنری آموزشی و اداری ازجمله سالن‌های اجتماعات را دارا می‌باشد در همین راستا ضمن بهره‌گیری از توان فنی، امکانات تخصصی و استفاده از انواع المان های معتبر دنیا کلیه‌ی نیازهای عملیاتی سیستم‌های صوت، تصویر و روشنایی عمومی و تخصصی را فراهم آورده و با ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی تجهیزات و لوازم اعتماد خریداران محترم را فراهم می نماییم.

null

null

null